Tatar Ramazan son bölüm özeti ve ATV den Full İzleTatar Ramazan sezon finali: Heyecan ile takip edlen Tatar Ramazan dizisinin 21 haziran tarihinde yayınlanan 9. ve son bölümünün bölüm özetini okuyabilir ve diziyi atv den full izleyebilirsiniz.

Tatar Ramazan 9.bölüm özeti: Kader onları yıllar boyu zalimce ayırmış olsa da Ramazan nihayet oğluna, biricik Kerim’ine kavuşmuştur. Ancak Ramazan’ın karşısına Çavuş ve adamları, birer cehennem zebanisi gibi dikilir. Ve babayla oğulu yine koparırlar birbirlerinden. Ekrem satın aldığı bu eli kanlı katiller sayesinde Ramazan’dan ebediyen kurtulmaya kararlıdır. Ramazan’ı yüreğinden vuracak sırları birer birer açığa vurur. Ramazan’ın, içi kapkara bu adamı öldürmemek için artık bir nedeni kalmamıştır. Ramazan, Kerim’i kurtarıp Süreyya’ya götürür. Kirmastılı, hastanede son nefesini vermiştir. Çavuş ise kanlı planını gerçekleştirmek için harekete geçmiştir bile.

İşte yapımcı şirket TMC nin bu bölüm için yayınladığı özet bu şekilde. Toplam 1 Yorum Yapılmış.

  1. Mehmet Biçen diyor ki:

    Merhabalar… Dizinizi Çok Beğendim Fakat Bir Şarkısı Var Ki Beni Benden Aldı Lakin Bir Türlü Bulamadım… Lütfen Bu Sayfaya Eklerseniz Sevinirim.. Şarkı 8. Bölümün Fregmanın Hemen Başında Söylüyor Lütfen :)

Yorum Yapmak İster Misiniz?